Wózek Greentom – czyli super spacerówka dla maluszków

Wózek Greentom pojawił się na polskim rynku zaledwie 2 lata temu i pomimo tego, że jest prawdziwą rewolucją na rynku wózków dziecięcych, to już zyskał sobie sporą rzeszę zwolenników. Spacerówka przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, które nie są jeszcze w stanie samodzielnie maszerować pieszo na dłuższe dystanse, jednak wózek służy im wyłącznie do przemieszczania się, a nie do spania, jak i dla maluszków, które potrzebują, by pojazd łączył w sobie te dwie funkcje. Ogromnymi atutami wózka Greentom jest to, że jego w pełni funkcjonalny i ekologiczny.

Pomysł stworzenia ekologicznego wózka pojawił się w Holandii. Tam też powstał jego pierwszy projekt, który podobnie, jak produkowane obecnie i przeznaczone do sprzedaży modele, wykonany został z pochodzących z odzysku tworzyw sztucznych. Wózek Greentom to spacerówka dla dzieci, których rodzice bardzo dobrze rozumieją znaczenie słów ekologia i recykling i próbują wdrażać je w swoje życie. Podejście, jakie zaprezentowała firma Greentom, pokazując, że można stworzyć rzeczy ekologiczne, a przy tym estetyczne, eleganckie i w pełni funkcjonalne jest godne naśladowania. Warto przy tym wspomnieć, że spacerówka prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Doskonale wpisuje się w nowoczesny kanon produktów dla dzieci. Przy tych wszystkich zaletach Wózek Greentom jest też w pełni bezpieczny dla dzieci i spełnia najwyższe standardy unijne.

Wózek Greentom – prostota, klasa i elegancja

Prostota wykonania spacerówki sprawia, że wyglądem może ona przypominać nieco wózek dla lalek. Rzeczywiście, niejednokrotnie zdarzało mi się, że pytano mnie, czy to wózek zabawka 😉 . Jego nieco zabawkowy, a przez to oryginalny wśród innych spacerówek dla dzieci wygląd sprawia, że jest to idealna propozycja dla rodziców, którzy lubią niezwykłe i niebanalne akcesoria dla maluszków. Przy tym wszystkim  jest też solidnie wykonany i odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu jest bezpieczny i wygodny dla dziecka. Prostota i brak skomplikowanych mechanizmów to jego ogromne zalety. Do tego wszystkiego spacerówka prezentuje się bardzo elegancko i stylowo.

Waga i sposób prowadzenia spacerówki

Oryginalny design spacerówki idzie w parze z jej funkcjonalnością. Wózek Greentom waży niewiele ponad 7 kg, co sprawia, że prowadzi się wyjątkowo łatwo i przyjemnie. Jest bardzo zwrotny, a koła, choć są stosunkowo niewielkich rozmiarów, jadą całkiem cicho . Satysfakcjonująca jest też jego amortyzacja, która w prosty sposób przekłada się na komfort podróżowania maluszka. Wózek łatwo składa się do niewielkich, kompaktowych rozmiarów (72 x 55 x 25 cm), dzięki czemu przechowywanie go lub przewożenie w pozycji pionowej w bagażniku samochodu nie powinno stwarzać większych problemów. Dzięki temu wózek Greentom jest świetnym gadżetem na dalsze wyjazdy i rodzinne wakacje z małym dzieckiem. Spacerówka posiada też obszerny kosz na zakupy (10 litrów) oraz wygodne siedzisko, które można rozłożyć do pozycji leżącej. Obszerna budka, która wyposażona jest w dodatkowe przedłużenie, stanowi doskonałą ochronę dziecka przez przed nadmiernym nasłonecznieniem. Rama spacerówki wyposażona jest dodatkowo w haczyki, które umożliwiają zamocowanie torby.

Wózek Greentom przeznaczony jest dla maluszków w wieku od 6 miesiąca do 4, 5 roku życia i może służyć dzieciom o maksymalnej wadze 18 kg i wzroście do 110 cm.

Ocena

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge